Finezja Fitness

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zajęć aktywności ruchowej. Oferujemy zajęcia dla każdej grupy wiekowej o zróżnicowanym stopniu trudności. W programie znajdą Państwo Cellustop, Body Shape, Body Step, Zdrowe Plecy, jak również zajęcia taneczne. Osiedlowa, rodzinna atmosfera sprawia, iż przychodzą do nas osoby, które nie tylko pragną wzmocnić ciało, ale także miło spędzić czas. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, absolwentów uczelni AWF.

czytaj więcej

! ZUMBA 3 RAZY W TYGODNIU ! PONIEDZIAŁEK 18.15, ŚRODA 20.15, CZWARTEK 20.15

JEST WIELE POWODÓW, DLA KTÓRYCH POWINNAŚ SPRÓBOWAĆ ZUMBY….

ZUMBA to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Bardzo dynamiczna i ekscytująca, łączy w sobie rytmy latynoskie i międzynarodowe.

ZUMBA JEST ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków, motywująca muzyka oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

ZUMBA JEST EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

ZUMBA JEST RELAKSUJĄCA !!! Napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami.Proste kroki taneczne, nowe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy.